Aktuální informace

Sleduj co se děje!

Banner turnaje

Svatomartinský turnaj

11.-12. 11. 2017

Doufejme, že 11.-12.11. nám nepřijede Martin na bílém koni, ale přiletí na famfrpálovém koštěti. V Brně se totiž bude konat první mezinárodní turnaj v ČR - Svatomartinský turnaj.

Detaily najdete zde tym

Skupinové foto týmů

Harry Potter Festival Odense

20.-21. 10. 2017

V Dánském Odense se konal Harry Potter festival a jeho součástí bylo i mezinárodní klání ve famfrpálu. Česká republika byla přizvána a v souboji s týmy z 8 zemí jsme obsadili celkově 5. místo.


Skupinové foto účastníků

Mezinárodní přátelské utkání v Praze

26. 8. 2017

26. srpna se na Letné uskutečnil přátelský zápas mezi týmy Rakouska, Německa a Slovenska (Looping Lux Leipzig, Pressburg Phantoms a Vienna Vanguards) na pozvání pražských Pegasů. Děkujeme všem fanouškům. Bylo Vás hodně!

Článek v Blesku si přečtěte zde tym

Na reportáž v Praha TV se můžete podívat zde tym

Týmové foto

Slavic Cup 2017

13.-14. 5. 2017

Nově vzniklý slovanský turnaj, konající se v květnu v nedaleké Varšavě, přilákal nejen zahraniční týmy, ale i ten český pod názvem Czercs tvořený hráči z Prahy a Olomouce. Ve vzájemných utkáních jsme si zahráli se známými týmy ze středoevropského regionu a načerpali řadu zkušeností. Našel se čas i na poznání centra polské metropole a zhlédnutí projekce laserové show a video mappingu v Multimediálním fontánovém parku.

Video z turnaje tym

Logo turnaje

Evropský turnaj v Belgii

25. 5. 2017

Pražský tým se za pomoci hostujících hráčů z Brna a Olomouce zúčastnil Evropského turnaje v Belgii. Nevyhráli jsme, ale jsme stále lepší a lepší!

Detaily najdete zde tym

Letenské parky

Pražské derby!

27. 12. 2016

7.ledna 2017 ve 12:00 se na Letné uskutečnilo 1. Pražské derby

Událost je zde tym

Logo ČAF

Česká famfrpálová asociace je oficiální!

1. 12. 2016

S radostí Vám můžeme oznámit, že asociace je již oficiální, na podzim 2016 byla schválena krajským soudem v Praze. Po plánované schůzi českých týmů budeme aktualizovat další informace, jako například účast na mezinárodních turnajích a Mistrovství Evropy 2017, Mistrovství ČR a akce pro diváky. Staň se registrovaným členem, ať jsi člen týmu, příležitostný hráč nebo jen fandíš famfrpálu.

Přihlášku najdete v sekci ke staženítym

V Liberci vznikl nový tým

11.11.2016

Čtvrtý tým je z Liberce, držíme palce nováčkovi!

Seznam všech týmů v ČRtym

Chybí ti tu něco?

Napiš nám!
Odkazy najdeš dole

Kontaktuj nás