Aktuální informace

Sleduj co se děje!

Logo turnaje

Je to tady, spouštíme naši první fundraisingovou kampaň! Na konci června odjíždí česká famfrpálová reprezentace do Florencie na světový pohár a potřebuje proto vaši pomoc

Podpořte nás a vyberte si svou odměnu!
Logo turnaje

Národní reprezentace 2018

Tak už jsou známa jména našich reprezentantů! Tito hrdí hráči se na Světovém poháru poperou o vítězství s týmy z celého světa!

Logo turnaje

Světový pohár 2018

27.6.-2.7. 2018

Světový pohár se letos koná v italské Florencii a Česká republika bude u toho. Úplně poprvé se naši zástupci zúčastní této největší famfrpálové akce na světě, na které budou zastoupenu všechny obydlené světadíly!

Oficiální Facebooková stránka
Oficiální web události
Logo turnaje

Evropský famfrpálový šampionát 2018

28.-29. 4. 2018

Letos reprezentoval na Evropském šampionátu Českou republiku tým Occamy Olomouc. V německém Pfaffenhofenu se ve skupině utkali se špičkovými evropskými týmy a ostudu rozhodně neudělali!

Oficiální Facebooková událost
Banner turnaje

Svatomartinský turnaj

11.-12. 11. 2017

Doufejme, že 11.-12.11. nám nepřijede Martin na bílém koni, ale přiletí na famfrpálovém koštěti. V Brně se totiž bude konat první mezinárodní turnaj v ČR - Svatomartinský turnaj.

Detaily najdete zde tym

Skupinové foto týmů

Harry Potter Festival Odense

20.-21. 10. 2017

V Dánském Odense se konal Harry Potter festival a jeho součástí bylo i mezinárodní klání ve famfrpálu. Česká republika byla přizvána a v souboji s týmy z 8 zemí jsme obsadili celkově 5. místo.


Skupinové foto účastníků

Mezinárodní přátelské utkání v Praze

26. 8. 2017

26. srpna se na Letné uskutečnil přátelský zápas mezi týmy Rakouska, Německa a Slovenska (Looping Lux Leipzig, Pressburg Phantoms a Vienna Vanguards) na pozvání pražských Pegasů. Děkujeme všem fanouškům. Bylo Vás hodně!

Článek v Blesku si přečtěte zde tym

Na reportáž v Praha TV se můžete podívat zde tym

Týmové foto

Slavic Cup 2017

13.-14. 5. 2017

Nově vzniklý slovanský turnaj, konající se v květnu v nedaleké Varšavě, přilákal nejen zahraniční týmy, ale i ten český pod názvem Czercs tvořený hráči z Prahy a Olomouce. Ve vzájemných utkáních jsme si zahráli se známými týmy ze středoevropského regionu a načerpali řadu zkušeností. Našel se čas i na poznání centra polské metropole a zhlédnutí projekce laserové show a video mappingu v Multimediálním fontánovém parku.

Video z turnaje tym

Logo turnaje

Evropský turnaj v Belgii

25. 5. 2017

Pražský tým se za pomoci hostujících hráčů z Brna a Olomouce zúčastnil Evropského turnaje v Belgii. Nevyhráli jsme, ale jsme stále lepší a lepší!

Detaily najdete zde tym

Letenské parky

Pražské derby!

27. 12. 2016

7.ledna 2017 ve 12:00 se na Letné uskutečnilo 1. Pražské derby

Událost je zde tym

Logo ČAF

Česká famfrpálová asociace je oficiální!

1. 12. 2016

S radostí Vám můžeme oznámit, že asociace je již oficiální, na podzim 2016 byla schválena krajským soudem v Praze. Po plánované schůzi českých týmů budeme aktualizovat další informace, jako například účast na mezinárodních turnajích a Mistrovství Evropy 2017, Mistrovství ČR a akce pro diváky. Staň se registrovaným členem, ať jsi člen týmu, příležitostný hráč nebo jen fandíš famfrpálu.

Přihlášku najdete v sekci ke staženítym

V Liberci vznikl nový tým

11.11.2016

Čtvrtý tým je z Liberce, držíme palce nováčkovi!

Seznam všech týmů v ČRtym

Chybí ti tu něco?

Napiš nám!
Odkazy najdeš dole

Kontaktuj nás